Kategorie

Płatności

   
           Zalecane !

    

      Wpłata na konto
            firmowe
      (przelew zwykły)  

      
     Tylko dla klientów
          z zagranicy

Bon Jovi ‎– New Jersey

Dostępność:
szt.
Cena netto: 42,28 zł 52,00 zł

Bon Jovi ‎– New Jersey

 

 

Label: Polskie Nagrania Muza ‎– SX 2892
Format: Vinyl, LP, Album
Country: Poland
Released: 1990
Genre: Rock
Style: Hard Rock

 

Tracklist:

 

A1 Lay Your Hands On Me
A2 Bad Medicine
A3 Born To Be My Baby
A4 Living In Sin
A5 Blood On Blood
B1 Homebound Train
B2 Wild Is The Wind
B3 Ride Cowboy Ride
B4 Stick To Your Guns
B5 I'll Be There For You
B6 99 In The Shade
B7 Love For Sale

 

Płyta: M-
Okładka: M-

 

Notes:

 

Track B3 got recorded in mono.
Recorded at Little Mountain Sound Studios Ltd.
Mastered at Sterling Sound.
Manufactured under license of Polygram International Music B. V. BAARN.
Comes with a printed sleeve with lyrics, credits and photography of the band.

 

Płytę New Jersey z reguły wymienia się obok Slippery When Wet jako najlepsze dokonanie Bon Jovi, udane zarówno pod względem artystycznym jak i pod względem sukcesu komercyjnego. Generalnie, płyta jest muzyczną kontynuacją swojej poprzedniczki, mamy tu bowiem znów glammetalową stylistykę i cały zestaw superprzebojów, z których niemalże każdy miałby szansę zostać wytypowany na singiel.

Można jednak odnieść wrażenie, że jest troszkę mniej gitarowo, a jeszcze bardziej melodyjnie, niż poprzednio. Dominują zawadiackie przeboje, jak cięty Lay Your Hands on Me i pulsujący, chóralnie zaśpiewany Bad Medicine. Nieco rockowego brudu słychać w Homebound Train z niesfornym gitarowym riffem i ze zjadliwym śpiewem Jona, a klimatu dodaje tu też partia harmonijki ustnej i dzikie dudnienie basu Sucha. Jest to na pewno jeden z jaśniejszych punktów płyty, ukazujący trochę bardziej niepokorne oblicze chłopaków z New Jersey. W Living in Sin mamy bardzo nastrojową zwrotkę i głośny, podbijany gitarowym riffem refren, w Blood on Blood galopującą linię basu i perkusji oraz śpiewną melodię. A jest jeszcze Wild Is the Wind z szalenie wpadającym w ucho refrenem, czy ballada I'll Be There For You z ekspresyjnym, wykrzyczanym refrenem. Na koniec Bon Jovi serwują rozpędzony 99 in the Shade oraz luźny, knajpiarski Love For Sale.

Jest to niesamowicie melodyjna i bardzo przyjemna w odbiorze płyta - nie ulega wątpliwości, że dla fanów melodyjnego metalu z lat 80. to prawdziwa skarbnica przebojów.