Kategorie

Płatności

   
           Zalecane !

    

      Wpłata na konto
            firmowe
      (przelew zwykły)  

      
     Tylko dla klientów
          z zagranicy

Apteka ‎– Urojonecałemiasta (transparent)

Dostępność:
szt.
Cena netto: 186,99 zł 230,00 zł

Apteka ‎– Urojonecałemiasta

(album z autografem Jędrzeja Kodymowskiego!)

 

 

Label: Frontline Distribution ‎– FRONT/01/2018/LP
Format: 2 × Vinyl, LP, Deluxe Edition, Limited Edition, Numbered, Remastered, Transparent, Gatefold + autograf Kodyma
Country: Poland
Released: 2018
Genre: Rock
Style: Alternative Rock, Psychedelic Rock, Post-Punk

 

Tracklist:

 

A1 Intro 2:36
A2 Ujarane Całe Miasto 5:10
A3 Electric Line - Live 5:07
B1 Blackmail 2:44
B2 Empire Of Love 4:03
B3 Sky Dance - (Make Your Sense) 4:32
C1 Copua-Sa-Serrit 5:14
C2 Extasy - (Extano) 5:48
C3 Mrs. Dentist (Don't Touch The Nerves) 4:00
D1 Korow D 6:38
D2 For Miles 5:04

 

Notes:

 

Limited edition to 150 copies on transparent vinyl. Hand numbered.
On front sticker: "Legendarny album z 1993. APTEKA "Urojonecałemiasta". Pierwszy raz na vinylu. Remastered. Nagrane na 100%. Limitowana edycja. 180g winyl. 2xLP. Kolor transparent. W środku komiks Apteka".
Apteka insert - Comic-book/zin inside and 3 band stickers.

 

Fani, Koledzy, Przyjaciele zespołu Apteka. Oddajemy w Wasze ręce długo oczekiwaną serię wydawniczą , unikalną i ściśle limitowaną zespołu tak niebanalnego jakim jest zjawisko znane wtajemniczonym jako Apteka.

Działający od trzech dekad kolektyw pod wodzą charyzmatycznego Jędrzeja "Kodyma" Kodymowskiego ma zasłużoną etykietę zespołu niezależnego od kaprysów magów od mediów, zarządzających tzw. kulturą czy rodzimym pożal się Boże- "szołbiznesem".

Powstała na gdyńskiej plaży Apteka bawi kolejne pokolenia nonkonformistycznym humorem, kpiną, niepokorną nutą skąpaną w psychodelicznej aurze.

Konsekwentnie wypracowane brzmienie Apteki powstałe w wyniku eksperymentów na żywym umyśle muzyków, realizatorów i wreszcie Publiczności cieszy się zasłużonym szacunkiem i tworzy unikalny klimat nagrań zarówno starszych i współczesnych.

Chcąc zachować to swoiste dziedzictwo grupa entuzjastów stworzyła projekt wydania reedycji i premierowych wydań antologii Apteki na płytach winylowych. W celu uzyskania najlepszego brzmienia, do współpracy zaprosiliśmy Adama Toczko, realizatora dźwięku, który od pierwszych studyjnych nagrań towarzyszył zespołowi oraz Quality Studio Piotr&Envee.

Synergia technologii i trzydziestoletnie doświadczenie zaowocowały głębokim, mocnym brzmieniem które usłyszycie na płytach. Apteka Vinyl Project to nietypowa inicjatywa, w której uczestniczą przyjaciele oraz trójmiejscy artyści.

Każde wydanie albumu wyposażone będzie w limitowany komiks/zin ręcznie tworzony przez kultowego artystę Bola z Sopotu, który historię zespołu przedstawia swoją charakterystyczną kreską i artystyczną interpretacją.

Nad całością oprawy graficznej czuwa pionier streetartu i graffiti - Tuse. Jako, że filarem tego niekomercyjnego przedsięwzięcia jest najwyższa jakość od edycji przez remastering, po produkcję, album wytłoczony jest na 180g krążkach w limitowanej ilości 150 szt wydane będzie w wersji Transparent z komiksem i dodatkowymi 3 naklejkami kolekcjonerskimi.

Pierwsza płyta (2xLP) "Urojonecałemiasta" dotrze do kanałów dystrybucyjnych i sklepów z winylami w marcu 2018, kolejne tytuły w interwałach 6 miesięcznych. Życzymy dobrej zabawy, świetnych muzycznych doznań!