Kategorie

Płatności

   
           Zalecane !

    

      Wpłata na konto
            firmowe
      (przelew zwykły)  

      
     Tylko dla klientów
          z zagranicy

Beth Hart ‎– Bang Bang Boom Boom

Dostępność:
szt.
Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł

Beth Hart ‎– Bang Bang Boom Boom

 

 

Label: Provogue ‎– PRD 7393 1
Format: Vinyl, LP, Album
Country: Europe
Released: 2012
Genre: Rock, Blues, Pop
Style: Blues Rock, Country Blues, Piano Blues, Pop Rock, Vocal

 

Tracklist:

 

A1 Baddest Blues 4:48
A2 Bang Bang Boom Boom 3:37
A3 Better Man 3:48
A4 Caught Out In The Rain 7:13
A5 Swing My Thing Back Around 3:37
A6 With You Everyday 3:04
B1 Thru The Window Of My Mind 4:22
B2 Spirit Of God 4:52
B3 There In Your Heart 4:31
B4 The Ugliest House On The Block 5:12
B5 Everything Must Change 3:48

 

Barcode and Other Identifiers:

 

Barcode: 8712725739319
Matrix / Runout (Side 1): PRD 73931 A K SST MPO
Matrix / Runout (Side 2): PRD 73931 B K SST MPO
Label Code: LC 03090
Rights Society: Biem / Stemra

 

Bang Bang Boom Boom, szósty album studyjny amerykańskiej piosenkarki Beth Hart. Wydawnictwo ukazało się 8 października 2012 roku nakładem wytwórni muzycznej Provogue Records. Album został wyprodukowany przez Kevina Shirleya, znanego m.in. ze współpracy z zespołem Iron Maiden. Materiał był promowany teledyskiem do utworu tytułowego.

Album zawiera jedenaście piosenek. Kompozycje, które na nim słyszymy tematycznie związane są z miłością, jej radosną i smutną stroną, którą każdy z nas napotyka, z miłością potrafiącą unieść człowieka pod niebiosa, ale również z taką, która ostro potrafi ranić serca pozostawiając w nim bliznę do końca życia. Muzyka na tym albumie jest więc bardzo emocjonalna i nostalgiczna, a momentami nabierająca energii.

Warto sięgnąć ten krążek Beth Hart, by doświadczyć nieprzemijającego piękna muzyki towarzyszącej nam podczas słuchania poszczególnych nagrań. Każdy na swój sposób odbiera muzykę, która zostawia w nim jakiś ślad, melodię,dźwięki instrumentów czy wokal. To wystarczy, by z tej cząstki zrodziło się wielkie uznanie, a nawet miłość do artystycznych dokonań artystki, które z każdą kolejną płytą nabierają nieprzemijających muzycznych wartości, poruszających nas bluesowo rockowymi, a nawet gospelowymi klimatami. Otwórzcie wasze uszy na tak wrażliwą artystyczną duszę, niech dotknie Was swym uroczym głosem i pięknem dojrzałej kobiety, tak, by wasze serce zabiło w rytm Bang Bang Boom Boom.

Za brzmienie albumu odpowiedzialny jest wspomniany na wstępie producent Kevin Shirley, a na poszczególnych instrumentach zagrali: Randy Flowers (gitary), Michael Rhodes (bas), Arlan Schierbaum (organy), Anton Fig (instrumenty perkusyjne), Herman Matthews (instrumenty perkusyjne), Curt Bisquera (instrumenty perkusyjne), Lenny Castro (perkusja), Joe Bonamassa (solo na gitarze), Ron Dziubla (saksofony), Lee Thornber (instrumenty i aranżacje dęte) i Jeff Bova (aranżacje smyczkowe).