Kategorie

Płatności

   
           Zalecane !

    

      Wpłata na konto
            firmowe
      (przelew zwykły)  

      
     Tylko dla klientów
          z zagranicy

Raz, Dwa, Trzy ‎– Trudno Nie Wierzyć W Nic

Dostępność:
szt.
Cena netto: 80,49 zł 99,00 zł

Raz, Dwa, Trzy ‎– Trudno Nie Wierzyć W Nic

 

 

Label: Warner Music Poland, 9573386
Format: 2 x Vinyl, LP, Album
Country: Poland
Released: 2018
Genre: Pop, Folk, World, & Country
Style: Chanson, Ballad

 

Tracklist:

 

A1 I Tylko To Wiem
A2 Jutro Możemy Być Szczęśliwi
A3 Trudno Nie Wierzyć W Nic
B1 Tak Mówi Pismo
B2 Nazywaj Rzeczy Po Imieniu
B3 Idę Przed Siebie
C1 Mógłbyś Temu Zaprzeczyć
C2 To Znak
C3 Mam Imię Nazwisko I Pracę
D1 Jestem Tylko Przechodniem
D2 Policjanci W Atenach Udają Greka

 

Barcode and Other Identifiers:

 

Barcode: 0190295733865

 

Raz Dwa Trzy krążkiem "Trudno Nie Wierzyc W Nic" udowodnili, że jak mało kto potrafią na polskiej scenie muzycznej przyciągnąć i zahipnotyzować swoją twórczością. Uzupełnione i niesamowicie przestrzenne instrumentarium pokazuje, jak wielkie są możliwości tego zespołu.

Trudno zarzucić temu krążkowi jakiekolwiek minusy. Przemyślany i dopracowany, artystycznie subtelny i wrażliwy. Słuchacz ma okazję nie tylko się odprężyć, ale i wsłuchać w prawdziwie wykwintne teksty. Nie ma co się zresztą dziwić, kiedy nad całością czuwa Nowak. Bogactwo muzyczne zawarte na tym albumie, daje wysublimowane poczucie spokoju. Nie martwimy się o kolejne utwory. Tu nie ma możliwości wpadki. Aranżacje takie jak "Trudno Nie Wierzyc W Nic" czy też "Mam Imię Nazwisko i Pracę" to absolutna kwintesencja muzyki, z której słuchacz czerpie całymi garściami.

Elementarność każdego akordu zbija się w ciepłą całość. Często szybkie, rwane i melodyjne dźwięki budują nastrój zarówno zadumy, jak i błogostanu. Mamy wrażenie, że nasze nogi zostały podcięte dźwiękiem i upadliśmy prosto w polską rzeczywistość, z której nie jest łatwo się podnieść. Płyta nie przypomina nam o szarych momentach, ale prowadzi przez nie i pokazuje pewne porośnięte gęstwiną szlaki myśli.

Warto zwrócić uwagę na podziękowania zawarte na okładce albumu. Przebija się wśród nich między innymi nazwisko Zbigniewa Preisnera. Krążek wart namawiania do zakupu. To jedna z najważniejszych pozycji muzycznych ostatnich lat. Przegapić to grzech. Ten album to towarzysz na dobre i na złe