Categories

Payment

   
           Zalecane !

    

      Wpłata na konto
            firmowe
      (przelew zwykły)  

      
     Foreign customers
               only 

The Kelly Family ‎– Ein Vogel Kann Im Käfig Nicht Fliegen

Availability:
szt.
Net Price: €11.18 €13.75

The Kelly Family ‎– Ein Vogel Kann Im Käfig Nicht Fliegen

 

 

Label: Polydor ‎– 31 466 Club Edition
Format: Vinyl, LP, Album
Country: Germany
Released: 1980
Genre: Rock, Folk, World, & Country
Style: Pop

 

Tracklist:

 

A1 Ein Vogel Kann Im Käfig Nicht Fliegen 4:02
A2 Alle Kinder Brauchen Freunde 3:57
A3 Wenn Die Weißen Wolken Zieh'n 4:18
A4 Die Freude Am Leben Kann Niemand Uns Nehmen 3:01
A5 Und In Dem Schneegebirge 2:43
A6 Die Vogelhochzeit 2:10
B1 Guten Tag 3:36
B2 Horch Was Kommt Von Draußen 'rein 2:18
B3 Sah' Ein Knab' Ein Röslein Steh'n 3:15
B4 La Pastorella 3:58
B5 Kein Schöner Land 3:00
B6 Guten Abend Gut' Nacht 3:25

 

Płyta: NM
Okładka: NM-

 

The Kelly Family – amerykańsko-europejski zespół muzyczny, grający głównie muzykę pop, rock oraz folk. Grupa została założona przez Barbarę Ann Kelly i jej męża Daniela Jerome Kelly oraz ich dzieci.

Debiut rodziny w hiszpańskiej telewizji odbył się w 1975 roku, jako Kelly Kids. Początkowo śpiewali na ulicy oraz w metrze, zbierając pieniądze do „kapelusza”. Dzieci uczyły się grać na instrumentach nie chodząc do szkoły (ich ojciec Papa Dan sam je uczył). Wkrótce zostali zauważeni i zaczęli grać koncerty na festiwalach i w pubach. Ich pierwszym singlem było David’s Song, wydane w latach 70. Rozpoczęli podróż po Europie; dawali koncerty w Niemczech, Austrii, Irlandii, Holandii, Hiszpanii, Francji i Włoszech. Byli swoimi własnymi menedżerami, producentami, sami ustawiali sobie scenę i odpowiadali za nagłośnienie. Zaczęli pojawiać się w programach telewizyjnych, a na ich koncerty przychodziło coraz więcej ludzi.

W 1994 roku nastąpił przełom. Ich album Over the Hump został sprzedany w 4,5 mln egzemplarzy. W Wiedniu dali koncert dla 250 tys. ludzi. Wypełniali europejskie stadiony i grali w wielkich halach. Odnieśli sukces w Niemczech, Holandii, Polsce, całej wschodniej Europie, Portugalii, Hiszpanii oraz innych europejskich państwach. Stali się znani na całym świecie, w tym w RPA, Brazylii, USA i Chinach.

Ein Vogel Kann Im Käfig Nicht Fliegen jest czwartym studyjnym albumem zespołu, wydanym przez wytwórnię Polydor w 1980 roku.