Kategorie

Płatności

   
           Zalecane !

    

      Wpłata na konto
            firmowe
      (przelew zwykły)  

      
     Tylko dla klientów
          z zagranicy

Za Siódmą Górą ‎– Rogalów - Piosenki Ku Pokrzepieniu Serc

Dostępność:
szt.
Cena netto: 21,95 zł 27,00 zł

Za Siódmą Górą ‎– Rogalów - Piosenki Ku Pokrzepieniu Serc

 

Label: OBUH Records ‎– D20

Format: CD, Album

Country: Poland

Released: 07 Nov 2008

Genre: Electronic, Folk, World, & Country, Jazz

Style: Free Improvisation, Experimental, Minimal, Neofolk

 

 

 

Tracklist

 

 

1.  Koło Źródła

2.  Raz Kozie Śmierć

3.  Wodołaz Z Gilgotem

4.  Pokój

5.  Smok

6.  Adam I Jego Koledzy

7.  Anioł

8.  W Rogalowie

9.  Niech To Licho!

10. Ta Historia, Na Którą Czekałem

 

 

Notes

Muzyka i teksty przywołane ZA SIÓDMĄ GÓRĄ w postaci Wojcka Czerna w latach 1987-2007.

 

 

Po 12 latach od wydania “Muzyki jakiej świat nie widzi” drugi album zza siódmej góry. Pionierskiej formacji balansującej sobie tylko znanym sposobem na pograniczu folku, psychodelii i muzyki eksperymentalnej.

 

Tym razem ZA SIÓDMĄ GÓRĄ przybiera oblicze harmonijne i melodyjne prezentując wsobne autorskie piosenki jakich świat nie widzi. Akustyczne instrumenty, elektronowy fluid starych generatorów, magiczna atmosfera, analogowe podejście, podskórna psychodelia poszukujących harmonii dysonansów.

 

Ku pokrzepieniu serc tym, którzy jeszcze żywią nadzieję wśród jaskrawej ciemności mediów. Dla wszystkich wędrowców wyobraźni i poszukiwaczy sensu, nawet jeśli to tylko niedzielne mrzonki.

 

Wśród zaproszonych muzyków znaleźli się Remigiusz Hanaj na lirze korbowej (KSIĘŻYC, WĘDROWIEC), Ryszard Latecki na trąbce (LATERNA), Jakub Suchar na perkusji (ROBOTOBIBOK), Maciej Rodakowski na saksofonie (NACZYNIA), Jacek Wąsowski na gitarze akustycznej (CHILI MY) i Andrzej Załęski na perkusji (3 METRY).

 

Nagrane w studiu Rogalów Analogowy na sprzęcie z epoki zachowującym unikalne, nie spotykane dziś, w pełni analogowe brzmienie. Gratka dla miłośników otwartego, głębokiego dźwięku.

 

Piękne wydanie w rozkładanej, pancernej okładce z 12 -stronicową książeczką na winylu i 16 stronicową w digipaku w wersji CD. Krótko mówiąc płyta z rzadkiego gatunku FUNDAMENTALNYCH. ZA SIÓDMĄ GÓRĄ krzepi!