Kategorie

Płatności

   
           Zalecane !

    

      Wpłata na konto
            firmowe
      (przelew zwykły)  

      
     Tylko dla klientów
          z zagranicy

Two Timer ‎– The Big Easy

Dostępność:
szt.
Cena netto: 64,23 zł 79,00 zł

Two Timer ‎– The Big Easy

(album z autografami zespołu!)

 

 

Label: Vision Records, ‎– none
Format: Vinyl, LP, Album, yellow translucent
Country: Poland
Released: 2018
Genre: Rock, Blues
Style: Blues Rock, Electric Blues, Louisiana Blues

 

Tracklist:

 

A1 Poetics Of Refusal 4:02
A2 The Jack 2:47
A3 Drinking Boogie 4:08
A4 The Brief Song 2:54
A5 The Nile 5:35
B1 Letter To Charlie 3:45
B2 Frenchmen Boogie 3:09
B3 NOLA Po'boy 3:04
B4 Something's Missing 3:51
B5 Let It Go 5:16

 

Barcode and Other Identifiers:

 

Matrix / Runout (side A): 175748E1/A
Matrix / Runout (side B): 175748E2/A

 

"Nowy Orlean ze słynną Bourbon Street śmierdzi przetrawionym alkoholem i rzygowinami" - mówią wprost muzycy z poznańskiego zespołu Two Timer. – "Na odległość pachnie też bluesem. To miejsce, w którym króluje wspaniała muzyka i tylko to ma znaczenie" - dodają. To właśnie z Nowego Orleanu w dużej mierze pochodzą inspiracje ich najnowszego, trzeciego już w dziesięcioletniej karierze albumu, który swoją premiere miał 12 maja 2018r.

The Big Easy to potoczna nazwa stolicy bluesa i największego miasta w stanie Luizjana. To też tytuł trzeciej płyty Two Timer, na której pobrzmiewają wszystkie dźwięki bluesowego świata.

Trzeba pokonać niemal 16 godzin samolotem, by dotrzeć do miejsca, w którym na każdym rogu ulicy, w każdym barze, knajpie i w ogródku ludzie chwytają za instrumenty muzyczne i po prostu grają. – A grają tak, że w pierwszym odruchu mieliśmy ochotę po prostu wystawić nasze instrument na sprzedaż i wrócić do domu ze spuszczonymi głowami – przyznaje Ernerst Kałaczyński, gitarzysta i autor muzyki w zespole Two Timer.

Członkowie Two Timer mówią o swojej muzyce „grunge blues na sterydach”. Z podróży po Stanach wrócili z materiałem na trzecią płytę. Nagrali ją w styczniu w studio Rolling Tapes Studio, w Srebrnej Górze. To tam, zaszyci przez tydzień w domku u podnóża Gór Sowich i Bardzkich stworzyli, jak twierdzą, najciekawszy, najbardziej zróżnicowany i odważny materiał, który trafił na The Big Easy. Płytę promuje singiel 'The Jack', który jest próbą i jednocześnie zapowiedzą nowoczesnego bluesa zakorzenionego w najlepszych muzycznych wartościach.