Kategorie

Płatności

   
           Zalecane !

    

      Wpłata na konto
            firmowe
      (przelew zwykły)  

      
     Tylko dla klientów
          z zagranicy

Andrzej Korzyński ‎– W Klubie Disko

Dostępność:
Jest Jest
szt.
Cena netto: 101,63 zł 125,00 zł

Andrzej Korzyński ‎– W Klubie Disko

 

 

Label: Narodowe Centrum Kultury ‎– none
Format: Vinyl, LP, 45 RPM, EP, Compilation, Limited Edition
Country: Poland
Released: 25 Oct 2018
Genre: Electronic, Jazz
Style: Jazz-Funk, Disco

 

Tracklist:

 

A1 Ocalenie
A2 Okrągły Tydzień
A3 Ich Will Nach Hause
A4 Akwen Eldorado
A5 Na Zawsze Twoja Dziewczyna
B1 Na Zawsze Twoja Dziewczyna (Das Komplex)
B2 Okrągły Tydzień (Hatti Vatti Reshape)

 

Notes:

 

Nakład limitowany do 400 kopii.

 

Unikatowy maksi-singel, wydany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji dziesiątej edycji festiwalu Soundedit. Na stronie A pięć niepublikowanych tematów z bogatej twórczości Andrzeja Korzyńskiego, na stronie B dwa wyjątkowe remixy Das Komplex i Hatti Vatti. Plus absolutnie piękna okładka Dawida Ryskiego.

Jak donosi wydawca – podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji Soundedit Festiwalu, wybitny polski kompozytor muzyki filmowej, aranżer i pianista – Andrzej Korzyński otrzyma prestiżową statuetkę „Człowieka ze złotym uchem”. W związku z tym, Narodowe Centrum Kultury, które od wielu lat promuje jego twórczość (współprodukcja filmu dokumentalnego „Zagubiony diament”, rozdział o artyście w książce „Antologia polskiej muzyki elektronicznej”, spotkanie z artystą w ramach organizowanego przez NCK „Winylobrania” w Kordegardzie), wydaje specjalną płytę winylową, prezentującą 5 niepublikowanych dotąd utworów kompozytora oraz dwa remiksy w wykonaniu reprezentantów ekstraklasy polskiej muzyki klubowej – Das Komplex i Hatti Vatti. Projekt graficzny okładki przygotował Dawid Ryski.

Płyta ukazuje się w formacie winylowym (nakład: 400 egzemplarzy), a jej premiera odbędzie się podczas Festiwalu Soundedit 2018 (Łódź, Klub Wytwórnia, 25-28.10.2018r). Na stronie A dwa tematy z przepastnych archiwów Arp Life, wiodący motyw z filmu „Ocalenie”, czołówka miniserialu „Akwen Eldorado” oraz fragment ścieżki dźwiękowej z niemieckiego filmu telewizyjnego „Ich Will Nach Hause”.