Categories

Payment

   
           Zalecane !

    

      Wpłata na konto
            firmowe
      (przelew zwykły)  

      
     Foreign customers
               only 

Milli Vanilli ‎– All Or Nothing (The First Album)

Availability:
szt.
Net Price: €5.08 €6.25

Milli Vanilli ‎– All Or Nothing (The First Album)

 

 

Label: Hansa ‎– 209 458
Format: Vinyl, LP, Album
Country: Europe
Released: 1988
Genre: Electronic, Pop
Style: Synth-pop

 

Tracklist:

 

A1 Can't You Feel My Love
A2 Boy In The Tree
A3 Money
A4 Dance With A Devil
A5 I'm Gonna Miss You
A6 All Or Nothing
B1 Baby Don't Forget My Number
B2 Dreams To Remember
B3 Is It Love
B4 Ma Baker
B5 Girl You Know It's True
B6 Hush

 

Płyta: NM-
Okładka: NM-

 

Barcode and Other Identifiers:

 

Barcode: 4 007192 094585
Rights Society: GEMA BIEM
Label Code: LC 0835

 

28 lat temu miała miejsce jedna z największych mistyfikacji w dziejach muzyki. 19 listopada 1990 roku po raz pierwszy w historii cofnięto decyzję o przyznaniu nagrody Grammy. Prestiżową statuetkę odebrano grupie Milli Vanilli, gdy okazało się, że cały udział wokalistów Roba Pilatusa i Fabrice'a Morvana przy produkcji wyróżnionego albumu "Girl You Know It's True" sprowadzał się do... wystąpienia w teledysku.

W 1989 roku podczas koncertu w Connecticut wyszło na jaw, że zespół Milli Vanilli śpiewa z playbacku. Był to jednak dopiero wierzchołek góry lodowej. Wkrótce potem okazało się bowiem, że w istocie zespół w ogóle nie śpiewa. Członkowie grupy przyznali się publicznie, że to nie ich głosy rozbrzmiewają na nagrodzonej płycie. Faktycznie na nagraniach zespołu śpiewali wynajęci wokaliści - John Davis i Brad Howell.

Duet został założony przez producenta i menedżera Franka Fariana w Niemczech w 1988 r. Debiutancki album All Or Nothing odniósł niebywały sukces na arenie międzynarodowej. Wzrastająca w rekordowym tempie popularność grupy porównywana była do sukcesu Beatlesów. Historia pokazała, że było to jednak porównanie mocno na wyrost. Milli Vanilli także stali się legendą - niestety diametralnie odmienną od legendy czwórki z Liverpoolu.

Płyta odniosła duży sukces, szybko przygotowano jej wersję amerykańska, która za oceanem odniosła jeszcze większy sukces – pierwsze miejsce na liście Billboardu i sześć milionów sprzedanych egzemplarzy! A sama muzyka z All Or Nothing?. Tutaj o żadnym oszustwie nie ma mowy. To bardzo profesjonalnie zrealizowany popowy album. Dobrzy muzycy, dobry producent, dobre studio. Piosenki nieskomplikowane, ale przebojowe, łatwo wpadające do ucha, idealny pop dla radia, na imprezy, w ogóle muzyka lekka, łatwa i przyjemna.